Vzdělávací instituce TANDEM

Úspěšně jsme spustili e-shop Vzdělávací instituce TANDEM!

Poslední dny jsme pracovali na zprovoznění e-shopu pro vzdělávací instituci TANDEM, která nabízí dřevěné rytmické nástroje, hudebně pedagogické publikace, metodická CD a další. E-shop jsme vytvořili pro uznávanou pedagožku a hudební teoretičku Prof. PhDr. Evu Jenčkovou, CSc..

Ve dvou

Po studentské firmě pokračujeme v menším počtu. V sestavě Vítězslav Beran a Lukáš Kovář dále pracujeme na našem novém webu a nabízíme vám spoustu dalších služeb!

Po ukončení našeho studia jsme převzali studentskou firmu už jen ve dvou. Vytvořili jsme nový web a dále spravujeme naše sociální sítě : facebook a instagram. Rozhodli jsme se více podnikat, a tak zařadili další nové služby.

LoutIOT

Zařízení, které jsme nainstalovali do autobusu díky spolupráci s ICOM transport, je už delší dobu v provozu. Sbíráme data, které se ukládají do naší aplikace. Monitorujeme ovzduší a získaná data využíváme pro zlepšení řízení a monitorování inteligentních měst.

Naše aplikace: https://demo.loutiot.cz v pravém horním rohu najdete průvodce.

Předchozí článek o zařízení a spolupráci s vedením ČSAD Ústí nad Orlicí.

ICOM transport a.s.

17.6.2020 jsme se sešli s vedením ČSAD Ústí nad Orlicí a domluvili se na vzájemné spolupráci. Chceme do jednoho z autobusů umístit zařízení, které monitoruje čistotu ovzduší a získaná data využívá pro zlepšení řízení a monitorování inteligentních měst. S vedením jsme probrali umístění zařízení do autobusu.

Vítězslav Beran

ICOM transport o nás napsali článek, děkujeme.

http://www.modra-vlna.cz/magazin/detail/1622/studentska-firma-loutaci-zahajila-spolupraci-s-icom-transport?fbclid=IwAR2OaqgRnXRHoqV45o5-G1bV6-Kx1qUPv3wcmviX9fSqRYEztBXxR0G8awE

SOCIAL INNOVATION RELAY

Umístili jsme se 3. v soutěži SOCIAL INNOVATION RELAY. Děkujeme vám všem za vaši podporu. A fanděte nám i nadále v dalších soutěžích.

Top 10 studenských firem

Postupujeme do finále!

59 porotců z předních společností vybralo 10 nejlepších JA Studentských Firem, které postoupí do národního finále JA STUDENTSKÁ FIRMA 2020.

více informací na https://zcu.io/tG84

Nové služby

I v dnešní době usilovně pracujeme a nově vám nabízíme hned 4 služby:

Více se dozvíte na https://loutaci.cz/sluzby/

Českotřebovský zpravodaj

Chtěli bychom poděkovat Českotřebovskému zpravodaji, za zveřejnění našeho článku a navázání spolupráce. Děkujeme!

Lora gateway

Dnes po dlouhém čekání dorazila Lora gateway, která má za úkol pokrýt město Česká Třebová Lora sítí. Díky tomu se budeme moc vrhnou na vývoj dalších zařízení a rozjet to pokud možno co nejdříve. Dále bychom chtěli poděkovat naší škole, která gateway pořídila a umožnila nám ji používat.

EY a JA Czech

Dne 10.2.2020 jsme se zúčastnili vzdělávacího semináře, který pořádaly EY a JA Czech. Naučili jsme se jakým způsobem organizovat schůzky, jak pracovat se značkou a zákazníky. Tato akce se nám velmi líbila, už se moc těšíme na další.