Postavíme aplikaci podle Vašich představ

Nabízíme originální design, bezpečnost, rychlost a maximální funkčnost na počítači, mobilu i tabletu. Zákazníkům vždy vycházíme vstříc a aplikace tvoříme přímo na míru jejich potřebám.

Součástí tvorby aplikace je i následné nasazení na náš hosting (dáváme 1.rok zdarma), či jiný dle Vašich preferencí.  

Cena aplikací se určí podle požadavků co vše má umět. 
Ceny se pohybují od 15 000 - 100 000Kč.

Co potřebujeme od Vás?

Popis a Vaši představu vzhledu aplikace (ideálně odkaz na něco co se vám líbí), informace o obsahu aplikace a funkce které má umět. Můžete využít kontaktní formulář pro nezávaznou konzultaci a poptávku produktu, popřípadě zavolat.

Zadání a schválení ceny

Máte-li připravené podklady pro tvorbu aplikace, neváhejte nás kontaktovat pro zahájení spolupráce. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailové adresy, kontaktního formuláře nebo telefonicky. Po obdržení všech podkladů Vám připravíme cenovou kalkulaci a zašleme k schválení. Čím přesnější představy a podklady budete mít tím přesnější kalkulaci Vám připravíme. Po schválení ceny Vám sdělíme termín dokončení.

Realizace

Jakmile budeme mít podklady a vše odsouhlasené Vámi, začneme pracovat na Vaší zakázce. Použijeme technologie, které budou nejvhodnější pro váš projekt. 

Aplikaci budete moci pravidelně kontrolovat a každý týden Vám ukážeme demo s pokroky na vývoji, abychom s Vámi případně vyladili neshody. 

Předání

Výslednou práci nasazujeme ve formě Docker kontejnerů, tudíž bude snadno ji spustit na libovolném serveru a popereme se i s vysokým počtem uživatelů (vy nemusíte nic řešit, o vše se postaráme).

Copyright © 2021 Louťáci 
cloud-syncearthbullhornchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram