Tvoříme e-shopy na míru  

Nabízíme originální design, bezpečnost, rychlost a maximální funkčnost na počítači, mobilu i tabletu. Zákazníkům vždy vycházíme vstříc a e-shopy tvoříme přímo na míru jejich potřebám.

Vytváříme e-shopy, které jsou jednoduše uživatelsky spravovatelné díky redakčnímu systému WordPress s rozšířením woocommerce.

Stránky, které tvoříme budou Vaše ! A součástí tvorby e-shopů je i následné nasazení na náš hosting (dáváme 1.rok zdarma), či jiný dle Vašich preferencí.

Na rozdíl oproti tvorbě na řešeních jako Shoptet  či Webnode za tvorbu zaplatíte větší částku, ale z dlouhodobějšího hlediska se vám vrátí, u těchto platforem si sice zvládnete e-shop postavit sami, ale samotný hosting často stojí i přes 10 000 Kč ročně. U nás se ceny za následný hosting pohybují v řádech stokorun 500-1000 Kč ročně a v případě potřeby lze převést ke konkurenci.

Základní e-shop

Jednoduchý e-shop s několika produkty.
Již od 9 000 Kč

Pokročilý e-shop

E-shop s designem přizpůsobený na míru s napojením na Heuréku a Zboží.cz.
Již od 19 000 Kč

Profi e-shop

E-shop na míru s napojením na srovnávače cen s pokročilým marketingem a napojením na sociální sítě.
Již od 25 000 Kč

Co potřebujeme od Vás?

Popis a Vaši představu vzhledu e-shopu (ideálně odkaz na něco co se vám líbí), informace o obsahu e-shopu a funkce které má umět. Můžete využít kontaktní formulář pro nezávaznou konzultaci a poptávku produktu, popřípadě zavolat.

Zadání a schválení ceny

Máte-li připravené podklady pro tvorbu e-shopu, neváhejte nás kontaktovat pro zahájení spolupráce. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailové adresy nebo kontaktního formuláře. Po obdržení všech podkladů Vám připravíme cenovou kalkulaci a zašleme k schválení. Čím přesnější představy a podklady budete mít tím přesnější kalkulaci Vám připravíme. Po schválení ceny Vám sdělíme termín dokončení.

Realizace

Jakmile budeme mít podklady a vše odsouhlasené Vámi, začneme pracovat na Vaší zakázce.  Nejčastěji volíme platformu Wordpress a Woocommerce, jelikož je uživatelsky přívětivý a i Vy si budete moci upravit obsah.

Předání

Pokud si zvolíte hosting u nás nebudete muset nic řešit a 1 rok poskytujeme zdarma a následně zaplatíte pouhých 49 Kč měsíčně.

Copyright © 2021 Louťáci 
cloud-syncearthbullhornchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram