Hosting

Prostor pro Vaše webové stránky, e-shopy a aplikace. Vše jednoduše dostupné, zálohované a zabezpečené. Samozřejmostí je technická podpora a individuální přístup.

Výhodou je nízká cena – zákazník webhostingu zaplatí pouze zlomek toho, kolik by ho stál provoz vlastního serveru. Uživatel má neomezený přístup ke svým webovým stránkám. Ty může libovolně upravovat, přidávat nebo mazat. Velikost stránek je ohraničena velikostí vyhrazeného diskového prostoru na daném hostingu a podle toho se odvíjí cena.

WordPress Hosting

WPHosting je sdílený hosting specializovaný výhradně na WordPress. Zajistíme Vám bezproblémový běh na serveru. Vaše weby jsou chráněny proti běžným útokům typickým pro WordPress.

My Vám e-mailem zašleme přihlašovací údaje a přístupovou adresu.

U nás je samozřejmostí https.

E-shop Hosting

E-shop Vám nasadíme na náš hosting. Jednoduše dostupné, zálohované a zabezpečené. Je to stejné jako WordPress akorát s rozšíření pro e-shop o Woocommerce.

My Vám e-mailem zašleme přihlašovací údaje a přístupovou adresu.

U nás je samozřejmostí https.

Premium

neomezeně
149 Kč / měsíc

Static Hosting

Static hosting Vám umožňuje hostovat, spravovat a obsluhovat statická média a  další soubory. Hosting můžete použít k ukládání jednotlivých částí obsahu nebo k nahrávání a poskytování celého webu.

Dostanete přístup k platformě, kde si můžete spravovat své domény a úložiště (HTML stránky).

U nás je samozřejmostí https.

Basic

HTML
1 GB
 29 Kč / měsíc

Medium

HTML
10 GB
 49 Kč / měsíc

Premium

HTML
neomezeně
 Kč / měsíc

Dodatečné služby

Dále Vám nabízíme e-mail hosting pro osoby nebo e-mailovou marketingovou platformu pro firmy. K hostingu si můžete dokoupit správu WordPressu /e-shopu, kdy se Vám postaráme o aktualizace a chod webu. Google analytics Vám poskytnou informace o uživatelích navštěvující Vaše stránky. 

E-mailová schránka

Založení a hostování e-mailové stránky pod Vaší doménou.

E-mailová marketingová platforma

Služba umožňují společnostem budovat vztahy se zákazníky. E-maily se používají k informování zákazníků o značce, k poskytování slev a propagačních letáků.

Správa wordpressu

Služba k hostingu, staráme se Vám o chod webu, aktualizace, bezpečnost, týdenní zálohy, drobné úpravy.

Správa e-shopu

Služba k hostingu, staráme se Vám o chod e-shopu, aktualizace, záloha 2x týdně, drobné úpravy webu/produktů.

Správa google analytics

Google Analytics Vám přinášejí nástroje jak lépe porozumět zákazníkům. My Vám web provážeme s reklamními systémy a staráme se o chod analytics.
Copyright © 2021 Louťáci 
cloud-syncdatabaseearthbullhorncodechevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram