Webové stránky na míru

Naše webové stránky nabízejí originální design, bezpečnost, rychlost a maximální funkčnost na počítači, mobilu i tabletu. Zákazníkům vždy vycházíme vstříc a weby tvoříme přímo na míru jejich potřebám.

Vytváříme weby, které jsou jednoduše uživatelsky spravovatelné díky redakčnímu systému WordPress.

Stránky, které tvoříme budou Vaše ! A součástí tvorby webů je i následné nasazení na náš hosting (dáváme 1.rok zdarma), či jiný dle Vašich preferencí.  

Běžný web

Jednoduchý, spravovatelný, intuitivní web bez velkých nákladů s přednastavenými šablonami.
Již od 6 000 Kč

Pro malé a střední podniky

Web vytvořený podle Vašich představ s  designem uzpůsobeným na míru.
Již od 12 000 Kč

Pokročilý web

Web podle Vašich představ s pokročilými funkcemi (různé kalkulátory, speciální formuláře...).
Již od 20 000 Kč

Co potřebujeme od Vás?

Popis a Vaši představu vzhledu webu (ideálně odkaz na něco co se vám líbí), informace o obsahu webu a grafickou náplň. Můžete využít kontaktní formulář pro nezávaznou konzultaci a poptávku produktu, popřípadně zavolat.

Zadání a schválení ceny

Máte-li připravené podklady pro tvorbu webu, neváhejte nás kontaktovat pro zahájení spolupráce. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailové adresy nebo kontaktního formuláře. Po obdržení všech podkladů Vám připravíme cenovou kalkulaci a zašleme k schválení. Čím přesnější představy a podklady budete mít tím přesnější kalkulaci Vám připravíme. Po schválení ceny Vám sdělíme termín dokončení. Předpokládaná doba trvání je 1 měsíc.

Realizace

Jakmile budeme mít podklady a vše odsouhlasené Vámi, začneme pracovat na Vaší zakázce. Weby většinou tvoříme na redakční systému WordPress, který uživatelé milují.

Předání

Výslednou práci posíláme emailem.  V případě hostingu se  Vám o vše postaráme, zašleme Vám pouze  přihlašovací údaje a na vyžádání export WordPressu (celého webu). 

Copyright © 2021 Louťáci 
cloud-syncearthbullhornchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram